Vale Park Hizmetleri

Profesyonel, valet parking, uzman sürücü, kadrosu ile özel günler, seminer, konferans, turizm, düğün, toplantı, davet, yemek ve organizasyon hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Vale hizmetleri alanında her daim yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme çabası ile eğitimli personelleri profesyonel valet parking eksikliğini giderme hedefi ile yola çıkmıştır.

Vale hizmetlerimizin sizlere sunmuş olduğu avantajlar bulunduğu tüm noktalarda zaman kaybını ve zahmetini engellemektir. Vale hizmetlerini kullanan siz değerli müşterilerimiz, otopark,açık alan park yerine şirket güvencemizin vermiş olduğu rahatlıkla sizlere en iyi hizmeti sunar.

Siz değerli müşterilerimize dürüstlüğü güveni ve müşteri memnuniyetini borç bilmektedir ayrıca devamlı sürücü, koruma, yerinde araç yıkatma, önemli günler ve gecelerinizde günlük siz değerli müşterilerimize özel sürücü temini sorunsuz ve sınırsız hizmet kalitesi ile huzurlarınızda bulunmaktayız .

Araçlarınız Vale personelimiz tarafından araç teslim kartları karşılığında mevcut hasarları kontrol edilerek teslim alınmaktadır. Araçlarınız vale personeline teslim edildiği andan tekrar teslim alınıncaya kadar geçen süre içinde her türlü hasar durumuna karşı sigorta güvencesi altına alınmaktadır.

Öncelikli hedefimiz kurumumuzu aileniz gibi görüp her an 7/24 işlerinizde bizleri değerlendirmenizdir sorunsuz hizmet kalitesi pratik çözüm ortağınız bizler sizin her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaktan mutluluk duymaktadır.
Yabancı ziyaretçilerinizi, misafirlerinizi, ve Ailenizi yabancı lisan bilgisine sahip uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Copyright © 2017 valeparkhizmetleri.com | Her hakkı saklıdır.